055-248-9037

חברה לבניית אתרים בחיפה

הגיעה העת להפיץ את הבשורה, החלטתם ואתם רוצים להנגיש את העסק שלכם ליותר לקוחות ולקבל יותר חשיפה. החלטתם שאתם רוצים שלעסק שלכם יהיה אתר באינטרנט. מדובר על החלטה שלא תמיד פשוטה כלכלית,

במיוחד לאלו בעלי פוביית אינטרנט שאינם יודעים עליו דבר והפחד מהשקעה שאין בה וודאות, יכול לגרום לדחיית המהלך לאורך זמן. אך, גם אם דוחים זאת עוד ועוד, כל בעל עסק יידרש לעשות את המהלך בטח ובטח כל מי שרוצה לגדול, להתפתח ולהרוויח יותר.

בניית אתרים בחיפה

עוברים בחיפה או בקריות ? תקפצו לייעוץ חינם וקפה איכותי

אין זה משנה אם אתם בעלי עסקים קיימים או רק מקימים עסק. האינטרנט הוא המדיה המרכזית, הנפוצה והפופולרית ביותר למי שמעוניין להרחיב את העסק ולהרוויח בגדול חשבו על כך, גם אם אתם גרים בעיר שכוחת אל בדרום הארץ או באזור מרכזי כמו חיפה והקריות, המוצר והשירותים שלכם יוכלו להגיע, פוטנציאלית לכל העולם ברגע שהחלטתם שאתם מעוניינים להקים אתר.

יש שמבינים ומכירים את העולם האינטרנטי ומדובר רק על החלטה בלבד. הם יודעים מה הם רוצים ויודעים איך לעשות זאת. אך, יש והם רבים שלא יודעים אפילו מאיפהלהתחיל וזקוקים להבין קודם כל במה מדובר לפני שהם נכנסים לעובי הקורה ובוחרים בחברה לבניית אתרים.

לייעוץ חינם מאיש מקצוע מלאו את הטופס ואנו ניצור קשר בהקדם

מחפשים

חברה לבניית אתרים בקריות ?

רשמנו עבורכם כמה דגשים אותם נרצה לבחון לפני שאתם בחורים מי יפתח עבורכם את האתר שאתם מעוניינים בו.
נכנסתם לאינטרנט, וחיפשתם בניית אתרים בחיפה והקריות. הגעתם לאתר חברה שנראית לכם רצינית ומקצועית. כעת, צריך לקרוא מעט כדי להבין מה בדיוק החברה עושה. ישנם מספר שלבים שיש לעבור לפני שהאתר יהיה מוכן ומוקם כמו שצריך…

אפיון – אם לא נדע מה אנו רוצים איך נדע מה לעשות. השלב הראשון הוא בעצם להבין מה בדיוק רוצים. מהו העסק ומאפייניו, כיצד הוא עובד, מה המטרה
שלשמה מוקם האתר ולאיזה קהל יעד הוא פונה. ככל שתיהיה הבנה מעמיקה לגבי העסק כך, יהיה ניתן להקים את האתר באופן יותר מדוייק ומותאם ולחסוך המון זמן של תיקון טעויות ותסכול בהמשך.

בונה האתרים עובר עמכם ביחד אחר דרישות אלו ומוודא שהוא מבין ויש לו את כל הידע הנדרש כדי להתקדם לעבר שלב פיתוח האתר. 

עיצוב –  ישנה טעות רווחת שגורמת להמון בזבוז של זמן והיא מיקוד בעיצוב טרם השלב הקודם. הרבה מבעלי עסק שבונים את האתר באופן עצמאי, מתעסקים בעיצוב מבחינת צבע, מיקום, וגודל (גופן, מסגרות, כותרות וכו) לפני שהם התעסקו בתוכן ובשלב האפיון. העיצוב נוא חלק נכבד מהאתר, והוא זה אשר יקבע בתחילה אם הגולש ישאר באתר או ימשיך הלאה. הוא הרושם הראשוני. עיצוב אתר נכון נוא עיצוב אשר יאפשר קלות שימוש, ימשוך תשומת לב הגולשים, ויסקרן אותם מספיק כדי להמשיך.

כאשר מנסים להבין מהו העיצוב הנכון, לרוב בונה האתרים יבצע סקר שוק ויחקור את הנושא מעבר לרצון של בעל העסק בלבד. יש חשיבות לייחודיות ולכך שהאתר יבלוט ביחס לאתרים אחרים באותו התחום של העסק. בונה האתר מסתכל מנקודת מבט הרבה יותר מערכתית ומקיפה לעיצוב הנכון ביחס לעסק והוא יביא זאת לביטוי בזמן פיתוח האתר

חברה לבניית אתרים בצפון

בנוסף, היות שמדובר על אתר שיווקי, בונה האתר, יכניס גם מסרים שיווקיים שיעניקו גם נראות אטקרטיבית וגם תוכן מסקרן שיוביל לפעולה ולהתקדמות של הלקוח פוטנציאלי ללקוח המשלם.

פיתוח האתר – זהו השלב שאחראי עליו בונה האתרים. לאחר שהבין מה אתם רוצים ומה נדרש כדי שהאתר יצליח, הוא מתחיל להכנס לעניינים ולפתח את האתר. המטרה היא שימוש בכלים המתאימים ביותר וההתאמה המירבית ביותר לצרכים ולדרישות הן של בעל העסק והן של הלקוחות הפוטנציאליים.

וודאו כי החברה בה בחרתם תעניק ייעוץ והדרכה גם לגבי התוכן שיועלה באתר. אתם רוצים אתר אפקטיבי.  גם אם תשקיעו המון בעיצוב יפהפה, ותשקיעו המון כסף על פלטפורמת האתר, אם התוכן לא יהיה תוכן איכותי ומוביל לפעולה, אתם לא תשיגו את מטרתכם. התוכן יגרום לגולשים להשאר כי הנושאים מעניינים. התוכן יגרום לגולשים ליצור קשר כי המסרים יניעו לפעולה. זהו חלק בלתי נפרד מבניית האתר שלכם.

מעבר לכך, האתר צריך להיות רספונסיבי. כלומר, שניתן להכנס אליו באופן קל ונגיש במכשירים שונים. ידוע כי מרבית החיפושים והגלישות נעשות דרך הפלאפון. אם האתר שלכם יהיה מותאם רק למחשב, חוויית המשתמש אצלי מי שגולש דרך הפלאפון תהיה לא נעימה עד כדי בלתי אפשרית ואתם תפסידו הרבה לקוחות פוטנציאליים.

הגשת האתר ללקוח, הדרכה וליווי –  הסתיימה העבודה וכעת מה עושים? כבעלי עסק, אינכם רוצים להיות תלויים כל הזמן בבונה האתרים, אך, אתם מעוניינים לדעת שיש עם מי לדבר בעת קושי. ואלו בדיוק שני המשתנים החשובים בעת בחירת חברה לבניית אתרים מתאימה. בשלב האחרון, אתם תקבלו הדרכה מלאה על האתר כדי שתרגישו בנוח איתו, ותדעו מה לעשות ואיך לתפעל אותו בעת הצורך. ובמקביל לכך, ולאורך הזמן, תוכלו לשאול ולקבל מענה במידה שיעלו קשיים שהם מעבר ליכולתכם ולידע שלכם. 

כיום, יש כל מיני אפשרויות כך שכל אחד יכול לבנות אתר לבד. השאלה היא מה רוצים להפיק ומה מידת האיכות והמקצועיות שרוצים להראות באתר. בדיוק כמו שבונה האתרים לא יעצב לעצמו את הלוגו, יצלם את עצמו לצילומי תדמית או יטפל בעצמו בטיפולי גופ-נפש אלא יפנה לבעל מקצוע בתחום, כך, גם בעל עסק שתחום ההתמחות שלו הוא העסק שלו, נכון לו שיפנה לבעל מקצוע בתחום בניית האתרים.

בסופו של דבר, השיקול המרכזי הוא מה רוצים להשיג מהאתר. לאן מקדמים אותו. יש בעלי עסק אשר מסתפקים באתר תדמית בסיסי עם תוכנת עיצוב קבועה היות שהם אינם רואים את היעילות שבבניית אתר מקצועי אינם זקוקים לכך או שהם חסרי תקציב. מי שמעוניין להתקדם ולעשות קפיצת מדרגה בתחום המקצועי שלו, עדיף שיבחר בחברה מקצועית שתבצע את בניית האתר שלו ותעניק לו מהידע הנרחב, הנסיון והיכולות הרבות למען אתר מוצלח.

כאן חשוב לנו להדגיש אנו ב"אלכסוובס" מתחייבים לרמת השירות הגבוהה ביותר, ונשמח לפתח עבורכם אתר מתקדם אותו העסק שלכם צריך.
אתם מוזמנים להגיע אלינו לחיפה ונשמח לייעץ את הטוב ביותר עבורכם!

חברה לבניית אתרים בחיפה והקריות

כל חברה מציעה שירותים כאלו ואחרים, עובדת בצורה מסויימת ויוצרת תקשורת ספציפית עם הלקוח.  מי שבודק, לדוגמא, אחר חברה לבניית אתרים בקריות, בעצם יחפש שהחברה תמלא אחר מספר קריטריונים שחשובים לו אבל, עדיין ישנם כמה פרמטרים כלליים שבכל מקרה חשוב להקפיד שקיימים בחברה שבה בחרתם שתקים את האתר עבורכם.

שירותיות –  חפשו אחר שותפים שיהיו מעורבים בפרוייקט החשוב הזה ושירצו שהוא יצליח ויתפתח. חברה שכזו תענה לשאלות ותהיות ותעניק תחושה שאפשר להרגיש בבית.

מקצועיות, וותק, נסיון – יש לא מעט מערכות וסוגי פלטפורמות שניתן לבנות באמצעותן אתרים. החברה צריכה, מבחינתו להתמחות במערכות השונות ולדעת לרקוד עמן לפי הצורך של הלקוחות. ככל שתיק העבודות נרחב יותר, ויש יותר ניסיון, כך יוכל בונה האתרים, להתאים יותר את פלטפורמת האתר אליכם, לפתור תקלות ובעיות ולהיות יעיל ומדוייק.

אין זה נתון שיפיל את העסקה, אך אם החברה מעניקה שירות גם לעסקים בחו“ל ולא רק לעסקים בארץ, ובמידה שהחברה בעלת עסקים גלובליים הדבר מראה על מידת האמון שיש בה ועל כך שהיא אכן פועלת לפי מה שהיא מצהירה והיא נעזרת באינטרנט כדי לקדם את העסק שלה עצמה. מדובר על מימוש המשפט ’נאה דורש, נאה מקיים‘ וכבעל עסק, עובדה זו מעניקה המון בטחון בעת בחירת החברה המתאימה לבניית האתר שלכם. 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על כוס קפה איכותי ?

עוד כמה דגשים חשובים שכדאי לשקול

מיקום –  העידן הדיגיטלי מאפשר גמישות במיקום וכמו שלכם יהיו לקוחות שאינם בהכרח גרים בסביבת מחייתכם או חנותכם, כך, גם תוכלו לבחור בחברה לבניית אתרים שאינה ממוקמת בהכרח באזורכם. אבל, עדיין ישנה חשיבות למיקום. מדוע? גם אם רוב העבודה תתבצע דרך האינטרנט, עדיין תתקיימנה פגישות בתחילת ולאורך הדרך כי אין טוב ממראה עיניים ומתקשורת ישירה. אין דבר יותר מתסכל מאשר ליסוע שעתיים שלוש בשביל פגישה, כך שאם תבחרו בחברה הממוקמת באזורכם ייחסך לכם זמן הנסיעה. ועדיין, לא מדובר בפרמטר המרכזי והיחיד, ולכן, חשוב לחפש שהחברה תהיה ממוקמת לפחות באזור נגיש וקל להגעה. כמו בדוגמא שלנו, חיפה והקריות.

יצירתיות –  לכל בונה אתרים יש סגנון מסויים המגיע מתוך אישיותו ודרך ראייתו, אך, ככל שיש יותר נסיון ווותק, וככל שסל הכלים הוא יותר נרחב, כך היצירתיות והגמישות גדולות, ובונה האתרים יוכלו להתאים פיתוח ועיצוב אתרים לכל צורך באשר הוא. לבונה אתרים מסוג זה יהיה תיק עבודות מגוון לעסקים שונים והוא יהיה מאוד פתוח להצעות ולרצונות שלכם. מערכות העיצוב כיום מאפשרות לעשות, כמעט כל מה שרוצים. בונה האתרים שלכם, ידע לעשות בדיוק את זה.

מחיר –  זהו מרכיב אחרון אך חשוב לא פחות משאר המרכיבים. מדובר על השקעה לא קטנה וישנם שני אלמנטים חשוב לזכור בנושא המחיר. אלמנט ראשון הוא התקציב שלכם. אל תקחו פרוייקט שהוא גדול מהתקציב שלכם בכמה רמות. בחירה שכזו, תגרום לכל החווייה להיות מלווה במתח וחשש והתקשורת עםבונה האתרים תושפע מכך. אין זה אומר לבחור בתקציב מינימלי. תקציב מינימלי אומר לרוב, אתר באיכות נמוכה היות שידיו של בונה האתרים תהיינה מוגבלות ביחס למה שהוא יכול לעשות. מצאו את התקציב הנכון לכם ולאיכות האתר שאתם רוצים. 

האלמנט השני, הוא שחשוב לוודא שאתם מקבלים תמורה הולמת בעד התקציב שנתתן לטובת האתר. ישנן חברות אשר נוקבות במחירים גבוהים מאוד אך זה לא בא לידי ביטוי באיכות האתר. עשו יישור קו ותיאום ציפיות בין מה שאתם מעוניינים לבין מה שאפשרי.

חיפה היא עיר ענקית, כמו גם אזור קריות כולו. יש אפשרויות בשפע של בניית אתרים בקריות ובחיפה, חיפוש מעמיק וסובלני, יצירת קשר ראשוני עם החברה תאפשר לכם בין אם אתם גרים באזור חיפה והקריות ובין אם לאו, בחירה בחברה הממוקמת בחיפה יכולה להעניק את הנגישות ביחד עם המקצועיות. חברה לבניית אתרים תעזור לכם לסגור את הפינה בנוגע לאתר ותאפשר לכם להתמקד בעסק שלכם שהוא זה שמעניין אתכם מלכתחילה.

לסיכום

לוודא שאתם מקבלים את כל האלמנטים החשובים לכם ואף יותר. מעבר לכך שהיא נגישה מכל כיוון ובכל אמצעי תחבורה ומאפשרת עבודה קלה ונעימה עם החברה לבניית האתרים שבחרתם בין אם אתם גרים באזור חיפה והקריות ובין אם לאו, בחירה בחברה הממוקמת בחיפה יכולה להעניק את הנגישות ביחד עם המקצועיות. חברה לבניית אתרים תעזור לכם לסגור את הפינה בנוגע לאתר ותאפשר לכם להתמקד בעסק שלכם שהוא זה שמעניין אתכם מלכתחילה.

כמובן, שאין זו חובה להקים אתר מיד כשפותחים עסק, אבל כל מי שמעוניין להתפתח ובודק מהלכים לפרסום ולשיווק העסק, האתר חייב להיות חלק מהרשימה. לא מדובר על מותרות, אלא על הכרח. כיום אנשים גולשים ומחפשים ברשת. שאילתות, דעות, מחשבות, עצות. הכל נעשה באינטרנט וכל בעל עסק חשוב שיהיה לו אתר מקצועי, נעים למראה, קל לתפעול ונגיש. בשביל זה צריך שותפים מתאימים שיעשו את העבודה באופן המקסימלי והמיטבי ביותר.