055-248-9037

אתר תדמית

בניית אתר תדמית

כיום לכל עסק חשוב שיהיה אתר אינטרנט החל מבעלי מקצוע ופרילנסרים בתחומים שונים ועד לעסקים קטנים וגדולים , בעזרת האתר תוכלו לחשוף את העסק שלכם להמון לקוחות פוטנציאלים שמחפשים בדיוק את השירות שאתם נותנים או את המוצר שאתם משווקים, האתר הוא בעצם כל מה שהעסק שלכם מייצג סוג של כרטיס ביקור אך הרבה יותר ייחודי, כמו כן כמו בהרבה תחומים אחרים ישנם פרמטרים שונים אשר חייבים לשלב באתר על מנת שהאתר יהיה מצליח, מושך ושתיהיה אינטראקציה מעולה עם הגולשים, בעמוד זה נציג בפניכם את כל הדברים החשובים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם בונים אתר תדמית.

 

 

בניית אתר תדמית לעסק

בעצם מדובר בשידרוג מצויין לעסק ולמערך השיווקי ואתר כזה יסייע למבקרים בו לקבל יותר מידע עליכם, על הניסיון והידע שלכם בתחום, לראות ביקורות של לקוחות מרוצים (מה שישפיע מאוד על קבלת ההחלטה) לראות סירטונים ותמונות בנושא והכי חשוב ליצור אתכם קשר או להשאיר לכם פרטי יצירת קשר שלהם.

דגשים חשובים – חווית המשתמש ועיצוב האתר חשובים מאוד ויסייעו לכם רבות בכך שהמבקרים באתר יתרשמו מכם לטובה (מחקרים קבעו שעיצוב האתר אכן משפיע על הרושם הראשוני), יהיה קל יותר להתמצא באתר לקבל את המידע הרצוי ולהשאיר פרטי יצירת קשר (ליד) אולהזמין את המוצר או השירות שלכם, חשוב שהאתר יהיה פשוט ונוח לגולש והמידע שמוצג בו יהיה נוח לקריאה מעניין ועדכני, הרי האתר שלכם ייצג באופן ישיר את בית העסק שלכם ואותכם ויהיה הפנים שלכם באינטרנט ובדיגיטל.

ניהול תוכן האתר – חשוב שיהיה לכם בעלי/מנהלי האתר,  מערכת לניהול תוכן  קלה לניהול בכדי שתוכלו להתמצא בה בקלי קלות ולנהל את האתר ולבצע פעולות שונות כגון הוספת תמונות, תוכן, מאמרים לבלוג, ולאסוף פניות מלקוחות.

 

בניית אתר אינטרנט תדמיתי

אז איך עושים את זה ? החברה לבניית אתרים או הפרילנסר שאליהם פניתם לרוב יכינו אפיון ולאחר מכן יתחילן בתכנון של עיצוב האתר (פרמטר חשוב להצלחת כל אתר)לאחר שקיבלו את כל המידע הנחוץ על אופי האתר / העסק שלכם כגון תחום העיסוק אזורים ,מדינות, קהל יעד, ועוד', לאחר סיום שלבים אלו תתחיל בניית האתר.

בניית אתרי תדמית אורכים לרוב בסביבות 10 ימי עסקים (כשבועיים) למרות שיתכנו שינויים במידה והאתר יכיל יותר עמודים מהרגיל או פונקציות מיוחדות שהתבקשו לשלב, כמו כן
אתר תדמית יכיל לרוב עמודים כגון דך הבית, עמוד אודות, עמוד יצירת קשר, קטולוג או עמוד מוצרים אלחלופין עמוד שמסביר על השירותים של בית העסק ומומלץ להוסיף בלוג או מגזין לאתר שםתוכלו לעלות תכנים שונים כגון מאמרים עידכונים ומדריכים שונים ויעילים שיעזרו ללקוחות שלכם, מה שגם יתן להם ערך מוסף מכם.

לסיכום נאמר שחשוב מאוד שהאתר יהיה מקצועי, מעוצב ובנוי בטכנולוגיות מתקדמות ועדכניות( הכוונה שלא בשפות תכנות שכבר אין בהם שימוש כימינו)כאשר אתם בוחרים איש מקצוע שיבנה לכם את האתר חשוב לעבור על כל הפרמטרים החשובים שהזכרנו פה, כמו כן לסכם איתו מראש את כל הדברים החשובים שיהיו באתר, בדרך כלל יש הסכם בניית אתר ששני הצדדים חותמים עליו לפני תחילת העבודה שם רשומים כל הפרמטרים אשר יהיו באתר.

אנו ב alexwebs נשמח לבנות עבורכם אתר תדמית מקצועי שיכיל את כל הדברים החשובים עליהם רשמנו, כמו כן העבודה שלנו מקצועית ויסודית ביותר החל ממחקר קהלי יעד והתאמת עיצוב האתר לאותם הקהלים, נגישות אתר בהתאם לחוק בישראל, חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר ומערכת ניהול תוכן מקצועית וקלה לשימוש, אנו מזמינים אותכם להתרשם מתיק העבודות שלנו ולהחליט בעצמכם.

 

לייעוץ מקצועי ללא עלות