055-248-9037

בניית אתרי אינטרנט לעסקים

למה אתם צריכים אתר  ? התשובה היא פשוטה, לקוחות! הרי תחשבו על זה רגע כמה לקוחות פוטנציאלים מחפשים באינטרנט בדיוק את השירות שאתם נותנים או את המוצר שאתם משווקים, למעשה אתם לא קיימים מבחינתם כי בימינו האמת היא שלמי שאין  אתר אינטרנט הוא לא על המפה !(לפחות ברוב התחומים)

בניית אתרים לעסקים

 

בניית אתר לעסק , כנראה תשפיע באופן ישיר על ההתפתחות של העסק שלכם על ידי איסוף פניות רלוונטיות וחשיפת העסק ללקוחות חדשים, האתר יסייע לכם גם ביצירת מיתוג שנחוץ לכל עסק, כמו כן בעזרת האתר תוכלו ליצור את התדמית שלכם ולשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלכם, תוכלו להדגיש 

את היחודיות שבכם, את היתרונות שלכם על פני המתחרים ולחשוף ולתת יותר מידע אודות השירות או המוצר שלכם.

אנו בalexwebs מתמחים בבניית אתרים לעסקים קטנים וגדולים ונשמח לבנות עבורך את האתר שנחוץ לעסק שלך.

מה תקבל מאיתנו ?

לאחר שנחליט יחד על אופי האתר ונתאים אותו במיוחד לקונספט של העסק שלך ולקהל היעד אנחנו נבנה לך אתר שיקפיץ אץ העסק שלך למעלה!

בניית אתרים לעסקים קטנים

בעלי עסק קטן / פרילנסרים יש לי חדשות בשבילכם, גם אתכם מחפשים בגוגל!, בניית אתר לעסק קטן תהווה יתרון נוסף על פני המתחרים שלכם 

תוכלו לתקשר עם לקוחות קיימים ולקבל פניות מלקוחות חדשים גם לא בשעות הפעילות, תוכל לבצע מכירות מוצרים און ליין או לקבל הזמנות למוצר או לשירות שלך ישירות מהאתר (גם שהעסק סגור).

יתרון נוסף הינו המחיר לאתר מסוג זה יהיה לרוב זול יותר מפיתוח אתר לעסק גדול או חברה והתפעול שלו יהיה גם קל יותר

אנחנו ב alexwebs מתמחים בבניית אתרים לעסקים קטנים וגדולים ונשמח לבנות לך את האתר שהכי מתאים לעסק שלך, בין אם מדובר בפיתוח אתר מאפס בעזרת קוד או לבנייה באחת הפלטפורמות הפופלאריות כגון וורדפרס אנחנו יכולים להבטיח לכם שתקבלו אתר מעוצב ומתקדם והכי חשוב ממיר בטירוף !

לסיכום

מה חשוב שיהיה באתר שלכם ? לדעתנו הדברים הבאמת חשובים שאתר אינטרנט מתקדם ועדכני צריך להכיל, בראש ובראשונה עליו להיות רספונסיבי כלומר עליו לשנות את עצמו (ברזלוציות) ולהתאים את עצמו למכשיר הנייד או המחשב ממנו גולש הלקוח או המשתמש.

מערכת ניהול תוכן וממשק משתמש נוח ויעיל על מנת שאתם תוכלו לנהל את האתר מאוחורי הקלעים בנוחות ובמהירות, כמו כן לנהל מוצר, מכירות או פניות שנאספו.

גם עיצוב האתר וחווית המשתמש שאותה כבר הזכרנו למעלה חשובה מאוד ואפילו
קריטית, חשוב שיהיה באתר בלוג על מנת לחשוף את הגולשים(לקוחות פוטנציאלים) למידע עדכני, מאמרים והמלצות שונות מה שיתן גם ערך מוסף לגולש.

כמובן מהירות טעינת האתר ומעבר מהיר בין עמודים חשובה לא פחות, אלו הם הדברים העיקריים החשובים בבניית אתרים לעסקים , כמובן יש עוד פרמטרים אך לא נשעמם אתכם, תוכלו למצוא בבלוג שלנו מאמרים נוספים שאולי יענינו אתכם ויסייעו לכם בעתיד

נסכם בזה שלדעתנו אתם נמצאים בידיים טובות ואנו נשמח לעמוד לשרותכם בכל הנדרש ובכל אשר תבקשו ובטח ובטח נשמח ותרגש לפתח לכם את האתר שאתם רוצים.

לייעוץ מקצועי ללא עלות