055-248-9037

חברה לבניית אתרים

אתרים רספונסיבים מהחלל

הידעתם שמעל ל60% מהכניסות לאתרי האינטרנט נעשות מהסמארט פון ? בדיוק מסיבה זו, כל אתרי האינטרנט שאנו מתפתחים תמיד רספונסיבים (האתר מתאים את עצמו בהתאם לגודל המסך ממנו גולשים).

לכן אנו דוגלים בחוק ה mobile first מה שאומר שהדגש הגדול ביותר צריך להיות על המוביל גם מבחינת הקידום וגם מבחינת חווית המשתמש שתשפיע ישירות על אחוזי ההמרה באתר.

פיתוח בטכנולוגיות מתקדמות מהחלל

אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בין אם מדובר במערכות ניהול תוכן החדישות ביותר כגון וורדפרס, ג'ומלה ועוד' לבין שפות התכנות המשוכללות והפופולאריות ביותר כיום.

אנו נשמח להתאים עבורכם את הפלטפורמה המתאימה ביותר בהתאם לאופי העסק.

עיצוב חווית משתמש ux / ui מהחלל החיצון

בין אם מדובר באתר מבוסס תבנית לבין אתר אינטרנט שבנוי מאפס בקוד, כל אתר שאנו נבנה עבורכם יהיה מעוצבברמה הגבוהה ביותר ומותאם בצורה מלאה לאופי קהל היעד

כמו כן האתר יהיה מעוצב וממיר עם דגש גדול על חווית המשתמש ברמה הגבוהה ביותר.

חברת בניית אתרים

למה לבחור דווקא בנו ?

מה אומרים עלינו הלקוחות ?

חברה לבניית אתרים באינטרנט

נעים מאוד אני אלכס, אני והצוות והמקצועי של alexwebs שכולנו מומחי ואוהבי דיגיטל(כל אחד בתחומו), בנייה ופיתוח של אתרים מתקדמים ומדהימים הם עיקר עיסוקנו, אנו נהנים לראות את הלקוחות שלנו ואת האתרים שאנו מפתחים עולים ומצליחים.

 alexwebs חברת בניית אתרים מקצועית, מתמחים בבניית אתרי תדמית, פיתוח אתרים לעסקים, בניית חנויות וירטואליות ממירות בטירוף ופיתוח פורטלים מתקדמים, הכל כמובן ברמה הגבוהה ביותר והמתקדמת עם דגש גדול על חווית משתמש עיצוב והתאמה לקהל היעד(לקוחות האתר).

שירות ברמה גבוהה – אני אלכס יכול להבטיח לכולכם שבראש ובראשונה חשוב לנו הלקוח והשירות שהוא מקבל, אנו נלווה כל לקוח לכל אורך הדרך שלו ונשמח לסייע לו בכל עת שיצטרך אותנו, כמובן גם לאחר מסירת הפרויקט, בין אם מדובר בהתייעצות, תקלה טכנית באתר (אל דאגה יש אחריות על כל אתר שיצוא מאיתנו לכל תקלה שלא תיהיה)

לסיכום

שאתם בוחרים פרילנסר או חברה לבניית אתרים, אתם לא מחפשים רק מישהו מקצועי שיידע לפתח לכם את האתר, אלא אתם מחפשים מישהו שירותי ושיתן מענה גם לאחר סיום פיתוח האתר ושהצלחת האתר והעסק של הלקוח חשובה לו ובעדיפות ראשונה.

תנו לניסיון העשיר שלנו ולההבנה המעמיקה בתחום הדיגיטל לעזור לעסק שלכם לצמוח למקום שאתם רוצים.